Cafenea 6

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 6

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 1:13 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Joi Dec 02, 2010 12:11 am, editata de 2 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Cafenea 6

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Noi 05, 2010 2:00 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am ratat pag.69????? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] helloooo

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Noi 05, 2010 2:01 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 2:10 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am ratat pag.69????? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] helloooo

cauta la apeluri pierdute [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ......Kisssss Sabina, Ali si Cata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Noi 05, 2010 2:17 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] te-am asteptat!am trimis [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa te anunte!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 2:52 am

Buna Ali ......daca nu raspunzi la apel, ai ratat-o

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Noi 05, 2010 2:55 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am ratat pag.69????? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] helloooo
daca umbli pri sat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 5:02 am

Fetele......reteta zile

o reteta ....

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 5:06 am

lucia55 a scris:Fetele......reteta zile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spoiler:

o reteta .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

da focul mai mic ca da pe dinafara lol! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 5:20 am

focui mic...a adormit in post.....Sleep
inamicul .....nu doarme...Suspect
revin mai tarzi...mai am putintica treaba...scuze

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 7:30 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Noi 05, 2010 8:17 am

seara placuta ,prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 8:24 am

popescu radu a scris:seara placuta ,prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

la fel si tie Radu

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 8:28 am

popescu radu a scris:seara placuta ,prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Radu! ....pai sa facem ceva sa devina si mai placuta lol!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Noi 05, 2010 9:49 am

Monique a scris:

cauta la apeluri pierdute [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ......Kisssss Sabina, Ali si Cata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] te-am asteptat!am trimis [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa te anunte!

Aragorn a scris:Buna Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ......daca nu raspunzi la apel, ai ratat-o [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu a scris:
daca umbli pri sat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eeee, de ce mintiti, ca nu am nici telefoane pierdute, nici prin sat nu am fost (a stat Cata pe net) deciiiiii....umblati cu cioara vopsita mey baieti si fete? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Noi 05, 2010 9:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 9:55 am

meyyyyyy...noi nu mintim...... niciodata fara sot [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....ietete si dovada

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aliiiiiiiiiiiiiiii...pe unde umbli...treci ca am ajuns la pagina buclucasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....sa nu zici ca nu ti-am dat bip

bip...bip...biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppp

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 9:59 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ai si fugit???.......mai bine ti-ai cauta canita pentru concurs lol! lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Noi 05, 2010 10:04 am

Monique a scris:meyyyyyy...noi nu mintim...... niciodata fara sot [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....ietete si dovada

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aliiiiiiiiiiiiiiii...pe unde umbli...treci ca am ajuns la pagina buclucasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....sa nu zici ca nu ti-am dat bip

eeee, asa da, cu dovada, desi m-am uitat la pag.69 si nu am vazut, cred ca era la pag.dinainte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
n-am fugitttt, eu inca astept sa am cu cine vorbi ca sunt cam singulicaaaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] lol!
concurs? ia sa vaz

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 10:06 am

blue moon a scris:
Monique a scris:meyyyyyy...noi nu mintim...... niciodata fara sot [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....ietete si dovada

eeee, asa da, cu dovada, desi m-am uitat la pag.69 si nu am vazut, cred ca era la pag.dinainte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
n-am fugitttt, eu inca astept sa am cu cine vorbi ca sunt cam singulicaaaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] lol!
concurs? ia sa vaz

buna Ali

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Noi 05, 2010 10:19 am

aparu si panda dupa mirossss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi pandaaa
iete ce am gasit pe net, lesin daca nu fac, numai ca nu am vas din astaa Sad Sad Sad Sad

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 10:28 am

blue moon a scris:aparu si panda dupa mirossss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi pandaaa
iete ce am gasit pe net, lesin daca nu fac, numai ca nu am vas din astaa Sad Sad Sad Sad

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu am fost prezent tot timpul lol! ...nu ai avut tu ochisori pentru mine ....dulcele e papat de urs

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 11:45 am

Noapte buna tuturor

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Noi 05, 2010 12:00 pm

blue moon a scris:aparu si panda dupa mirossss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi pandaaa

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Noi 05, 2010 12:01 pm

Aragorn a scris:Noapte buna tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
noapte buna, eu am invatat, pana luni imi ajunge, maine distractie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:32 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum