Cafenea 6

Pagina 5 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 6

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 10:30 pm

Aragorn a scris:Buna dimineata Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 10:30 pm

popescu radu a scris:
snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna dimineata!
o zi placuta

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 10:31 pm

Monique a scris:Buna dimineata tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cafea mai este?....dar mai bine sa aduc una proaspata

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 10:33 pm

Aragorn a scris:mneata Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu a scris:sarut mana ,monique!o zi frumoasa

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Vali, Radu....va impart [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si o zi asa cum va doriti sa aveti si voi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 10:35 pm

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Noi 07, 2010 11:27 pm

Buna dimineata prietenii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] poop..fete si baieti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa aveti o zi minunata...desi la noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa ca... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si la munca [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 11:43 pm

Buna dimineata Lucia sa ai spor in tot ce ti-ai propus

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 11:44 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Lucia.....dupa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] rasare sunny .....uite iti trimit eu cateva raze de la noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Noi 08, 2010 12:41 am

Aragorn a scris:Buna dimineata Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa ai spor in tot ce ti-ai propus [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Multumesc Vali...si tie la fel [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Noi 08, 2010 12:45 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Lucia.....dupa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] rasare sunny .....uite iti trimit eu cateva raze de la noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

Angi, ai dreptate....pana atunci primesc si apreciez generozitatea ta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o saptamana minunata ...... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Noi 08, 2010 2:53 am

sarut mana lucia!o zi fantastica buna mea prietena

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Noi 08, 2010 5:27 am

popescu radu a scris:sarut mana lucia!o zi fantastica buna mea prietena
Spoiler:

Multumesc Raducule... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si tu sa ai o saptamana buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Noi 08, 2010 5:59 am

lucia55 a scris:
popescu radu a scris:sarut mana lucia!o zi fantastica buna mea prietena
Spoiler:

Multumesc Raducule... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si tu sa ai o saptamana buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Noi 08, 2010 7:33 am

O seara placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Noi 08, 2010 7:50 am

o seara frumoasa prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Noi 08, 2010 8:30 am

Buna seara tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Noi 08, 2010 10:28 am

Buna seara prieteni...Vali,Nico,Chris,Radu,Angi Ali,Snow.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

o seara minunata

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Noi 08, 2010 10:31 am

Buna seara Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o seara minunata si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Noi 08, 2010 11:15 am

Multumesc Vali...noapte buna prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Noi 08, 2010 11:47 am

Noapte buna Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...noapte buna va zic si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Noi 08, 2010 8:51 pm

buna dimineata si va invit la cafeluta!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Noi 08, 2010 9:10 pm

buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Noi 08, 2010 9:17 pm

buna dimineata, tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Noi 08, 2010 9:51 pm

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:09 pm