Cafenea 6

Pagina 2 din 42 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 6

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 12:43 pm

Noapte buna va zic si eu...am ajuns c-am tarziu dar asta e ....ce sa-i fac...trebile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sa aveti o noapte linistita si sa visati frumos....

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 1:02 pm

niciodata nu este prea tarziu

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 1:05 pm

blue moon a scris:aparu si panda dupa mirossss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi pandaaa
iete ce am gasit pe net, lesin daca nu fac, numai ca nu am vas din astaa Sad Sad Sad Sad

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Doamne de stiam ce tarta a-ti copt nica nu mai ramanea.... lol! bine ca n-am vazut-o ca nu mai gatam trebile...poop fetele
harnicute... o noapte linistita...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Noi 05, 2010 1:13 pm

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 1:13 pm

Maine pregatim alte bunaciuni....asa ca musai trebuie sa nu mai ai nicio treaba....Noapte buna, Lucia!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 1:16 pm

Butterfly a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
..pentru tine am 2 in 1 ....Buna Nico ....Noapte buna Nico!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 1:25 pm

Monique a scris:Maine pregatim alte bunaciuni....asa ca musai trebuie sa nu mai ai nicio treaba....Noapte buna, Lucia!
Bunaciunea asta precis o coc maine....am dat o fuguta la reteta....
o idee minunata....am in congelator zmeura si visine....merge cu oricare....sa vad pe care o gasesc prima....ca-i plin congelatorul de legume si fructe....si-i greu de gasit ceva.... si noapte buna....

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 1:28 pm

Noapte buna Angi, noapte buna Nico....

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Noi 05, 2010 7:54 pm

buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 9:12 pm

buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...va las ceva bun si plec....ne auzim mai tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 9:53 pm

Butterfly a scris:buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Buna dimineata Nico vali angi ,ali snow radu

...cafeluta de dimineata...nemaipomenita.... mai ales cand o bei cu prietenii

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 10:01 pm

Buna dimineata fetelor!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 10:07 pm

Nico, am repetat toata noaptea....desi am baut si galbenus de ou nu am putut scoate decat atat

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Noi 05, 2010 10:09 pm

v-am pupat fetelor si am fugit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
mai am covoarele de pus si de facut mancarea
invitatii vin la 6 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Noi 05, 2010 10:10 pm

Monique a scris:Nico, am repetat toata noaptea....desi am baut si galbenus de ou nu am putut scoate decat atat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spoiler:
nu conteaza cum canti
cand vine de la prieteni e minunat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 10:14 pm

Butterfly a scris:v-am pupat fetelor si am fugit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
invitatii vin la 6 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

spor la treaba [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].....petrecere frumoasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 10:52 pm

As mai sta prin cafenea....ca e bine sa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la o [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , dar ma cheama [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....intre doua activitati mai trag cu ochiul si pe aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 11:42 pm

Nico draga, te poop [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si-ti doresc ca toate visele tale sa se implineasca,sa fii sanatoasa ,sa ai parte de multa dragoste si prietenie sincera [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Noi 06, 2010 12:22 am

Butterfly a scris:v-am pupat fetelor si am fugit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] zana buna sa-ti indeplineasca dorintele!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Noi 06, 2010 12:24 am

azi nu stau cu voi, e ziua de nastere a prietenei mele, bagajele sunt facute...plecam pe munte! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre snowflake in Sam Noi 06, 2010 12:27 am, editata de 1 ori

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Noi 06, 2010 12:26 am

tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , azi e o zi frumoasa, profitati de ocazie... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 12:38 am

snowflake a scris:azi nu stau cu voi, e ziua de nastere a prietenei mele, bagajele sunt facute...plecam pe munte! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani cu multa, multa sanatate prietenei! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si ....distractie placuta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 2:48 am

Am terminat desertul....a iesit foarte bun.....serviti va rog!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Noi 06, 2010 7:56 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am ajuns [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce cumintei ati fost azi.......a fost vremea frumoasa si ati iesit la plimbare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Noi 06, 2010 9:08 am

O seara placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:00 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 42 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum