Cafenea 6

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 6

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 9:11 am

Chris a scris:O seara placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Hello Chris! ...ce faci?

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Noi 06, 2010 9:15 am

kiss kisss copii si

HAPPY BIRTHDAY NICOOOOOOOOOOO [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] SA CRESTI MARE, SANATOASA SI ZANA CEA BUNA SA ITI INDEPLINEASCA TOATE VISELE

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Noi 06, 2010 9:16 am

Hello, Angi....ali ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...am intrat un pic sa vad ce mai faceti voi !

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 9:17 am

affraid Ai aparut mami?.....ce fac fetele cucuietele?

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Noi 06, 2010 9:19 am

KISS FETELE DRAGIII, TOCMAI AM INTRAT IN CASA DUPA O PLIMBARE DE 5 ORE lol! lol! NU MA MAI SATUR DE SOARE SI VREME CALDA

ups, am scris cu caps lock, nu mai rectific [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
fetele fac bine, cavalerul si mai bine ca e mandru intre 2 flori [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
la voi cum a fost ziulica? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 9:36 am

Chris a scris:Hello, Angi....ali ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...am intrat un pic sa vad ce mai faceti voi !

Bine ai facut ....noi suntem bine....ne bucuram de vremea frumoasa lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 9:37 am

blue moon a scris:KISS FETELE DRAGIII, TOCMAI AM INTRAT IN CASA DUPA O PLIMBARE DE 5 ORE lol! lol! NU MA MAI SATUR DE SOARE SI VREME CALDA

ups, am scris cu caps lock, nu mai rectific [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
fetele fac bine, cavalerul si mai bine ca e mandru intre 2 flori [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
la voi cum a fost ziulica? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ziulica noastra fuse buna de-asta data

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Noi 06, 2010 9:52 am

si pe panda unde l-ai ratacit? Suspect Wink Rolling Eyes

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 9:58 am

blue moon a scris:si pe panda unde l-ai ratacit? Suspect Wink Rolling Eyes

prin pat...are restante la somn

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Noi 06, 2010 10:08 am

Monique a scris:
blue moon a scris:si pe panda unde l-ai ratacit? Suspect Wink Rolling Eyes

prin pat...are restante la somn [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si-l lasi singurel? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Noi 06, 2010 10:24 am

profit ca e liber la tastatura lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Noi 06, 2010 2:29 pm

snowflake a scris:
Butterfly a scris:v-am pupat fetelor si am fugit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
mai am covoarele de pus si de facut mancarea
invitatii vin la 6 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani!
Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] zana buna sa-ti indeplineasca dorintele!

blue moon a scris:kiss kisss copii si

HAPPY BIRTHDAY NICOOOOOOOOOOO [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] SA CRESTI MARE, SANATOASA SI ZANA CEA BUNA SA ITI INDEPLINEASCA TOATE VISELE

Spoiler:
va multumesc din inima
sper ca nu am omis pe nimeni

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Noi 06, 2010 2:31 pm

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Sam Noi 06, 2010 11:06 pm

buna dimineata prieteni!

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Noi 06, 2010 11:23 pm

Buna dimineata, Radu ....am luat cafeluta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

O zi placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Noi 06, 2010 11:30 pm

Buna dimineata, Radu , Chris ....sa aveti o zi superba

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Sam Noi 06, 2010 11:30 pm

sarut mana,superba cris!o zi minunata

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Sam Noi 06, 2010 11:31 pm

o zi plina de bucurii,vali! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Noi 06, 2010 11:59 pm

buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 12:07 am

sarut mana,nico!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 2:00 am

Buna ziua, dragilor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....cam tarziu pentru cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....dar va invit la...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Noi 07, 2010 2:25 am

Buna dragilor...si sa aveti pofta...sau mancare la pofta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si eu de azi dimineata intruna.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
acum imi astept baieti de la vanatoare....sotul si socrul meu sa si gustam din ce-am facut... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu va doresc pofta mare si o duminica placuta[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angi,Nico,Radu,Vali... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 2:29 am

lucia55 a scris:Buna dragilor...si sa aveti pofta...sau mancare la pofta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si eu de azi dimineata intruna.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
acum imi astept baieti de la vanatoare....sotul si socrul meu sa si gustam din ce-am facut... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu va doresc pofta mare si o duminica placuta[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angi,Nico,Radu,Vali... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

vanatoareeeee ...poate servesti si tu ceva specific vanatoresc ...sau ceva gatit din vanatul baietilor lol!

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 2:48 am

lucia55 a scris:Buna dragilor...si sa aveti pofta...sau mancare la pofta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu va doresc pofta mare si o duminica placuta

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Lucia....pofta sa ai si tu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa ne soptesti ce au vanat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 3:19 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna ziua, tuturor...acum am venit, dar mai vreau...sunt putin restanta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , dar recuperez.

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:30 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum