Cafenea 6

Pagina 4 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 6

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 3:24 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna ziua, tuturor...acum am venit, dar mai vreau...sunt putin restanta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , dar recuperez.

vrei o ciorba de potroace sa te dregi sau a fost duficienta cea de peste

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 3:32 am

saptamana asta pap numai legume [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , ieri peste, azi ciorba de burta, tochitura si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] clatite cu nuci si miere(o combinatie care imi place la nebunie... mirosea mierea parca eram in stup, imi place sa mananc faguri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] parca am fost urs in alta viata.cand eram copil eram nelipsita cand tata mergea la stupina, mai ales cand extragea mierea cu centrifuga.

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 4:04 am

snowflake a scris:saptamana asta pap numai legume [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , ieri peste, azi ciorba de burta, tochitura si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] clatite cu nuci si miere(o combinatie care imi place la nebunie... mirosea mierea parca eram in stup, imi place sa mananc faguri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] parca am fost urs in alta viata.cand eram copil eram nelipsita cand tata mergea la stupina, mai ales cand extragea mierea cu centrifuga.

Buna Snow! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] poate te induri si de sufletelul nostru cu o clatita doua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de zan la data de Dum Noi 07, 2010 4:14 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o duminica frumoasa tuturor!

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 4:26 am

multumim, ne odihnim, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] maine incepe o noua saptamana

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 4:28 am

Monique a scris:
snowflake a scris:saptamana asta pap numai legume [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , ieri peste, azi ciorba de burta, tochitura si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] clatite cu nuci si miere(o combinatie care imi place la nebunie... mirosea mierea parca eram in stup, imi place sa mananc faguri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] parca am fost urs in alta viata.cand eram copil eram nelipsita cand tata mergea la stupina, mai ales cand extragea mierea cu centrifuga.

Buna Snow! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] poate te induri si de sufletelul nostru cu o clatita doua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o sa fac peste cateva zile,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 4:45 am

o zi frumoasa,monique!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 4:46 am

lucia,spor la treaba si o zi placuta!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 4:47 am

snow,o zi minunata!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 4:48 am

zan a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o duminica frumoasa tuturor!
za, sarut mina si o zi asa cum iti doresti

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 5:03 am

popescu radu a scris:o zi frumoasa,monique!

Pup Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....mi-am luat trandafirasul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la plimbare

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 5:38 am

popescu radu a scris:snow,o zi minunata!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , eu la culcare!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Noi 07, 2010 7:36 am

popescu radu a scris:lucia,spor la treaba si o zi placuta!
Spoiler:

Raducule... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ceva dulce ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de zan la data de Dum Noi 07, 2010 10:23 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna seara dragilor! o saptamana minunata si o noapte de vis!

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 10:24 am

zan a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna seara dragilor! o saptamana minunata si o noapte de vis!

Buna seara zan ....multumim la fel

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 12:44 pm

Noapte buna si vise frumoase [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Nu uitati de concurs...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 8:50 pm

buna dimineata!
LA MULTI ANI!tuturor celor care poarta numele de MIHAI si GABRIEL!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 9:37 pm

Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o saptamana minunata va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 9:40 pm

asemenea,vali! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Noi 07, 2010 10:07 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna dimineata!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 10:14 pm

Buna dimineata Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....salut Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 10:20 pm

Buna dimineata tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cafea mai este?....dar mai bine sa aduc una proaspata

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 07, 2010 10:22 pm

mneata Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 10:28 pm

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna dimineata!
o zi placuta

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Noi 07, 2010 10:29 pm

sarut mana ,monique!o zi frumoasa

popescu radu

Sus In jos