Cafenea 7

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 7

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 12:11 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Lun Ian 17, 2011 5:29 am, editata de 2 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Cafenea 7

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 12:13 am

Shocked mi-e foameeee!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 12:20 am

snowflake a scris:Shocked mi-e foameeee!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 12:34 am

...si niste suculet si fructe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 12:38 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] rezolvat, acum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pana pe 10 vreau sa termin lucrarile, raman numai cele ocazionale.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Dec 02, 2010 12:40 am

Aragorn a scris:

oooo....stii sa faci si gogosi......felicitari.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumim...si suculet.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 12:46 am

lucia55 a scris:
Aragorn a scris:

Spoiler:

oooo....stii sa faci si gogosi......felicitari.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumim...si suculet.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Embarassed Embarassed .... cu un calculator si un pic de imaginatie poti face orice [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 1:24 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] rezolvat, acum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pana pe 10 vreau sa termin lucrarile, raman numai cele ocazionale.

sa ai spor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Dec 02, 2010 4:04 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna ziua fete si baieti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....o gogasa infuriata mai gasesc si eu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 4:07 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna ziua fete si baieti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....o gogasa infuriata mai gasesc si eu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sigur

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Dec 02, 2010 4:15 am

ahaaa, si v-ati gandit sa inchideti fix la pag.69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] scratch las' las'
acum sa va raspund....panda, si baiatul te salutaaaa si nu numai
AJ, Saby face multe prin burtica, cred ca nu are stare, sper sa nu se joace cu cordonul ca ii dam bataita...cu pupici lol!

imi fac tot mai multe griji, citesc si vad tot mai multe si intru in panica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] abia astept sa scap cu bine si Saby sa nu planga la baita ca ma uit pe youtube si mi se face o milaaaa, bataie ce iau de la Cata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
m-am programat pe 14 dec sa vedem cate kg mai are mogaldeata si ce mai face prin burtica

pupici copii, sa ascultati muzica de x-mas, e super [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Dec 02, 2010 4:16 am

noroc ca am papat ieri gogosele din astea, faine Cool Cool
eu acum ma tot aprovizionez pt maternitate, iesim acusica sa aruncam bani incolo si incoace Shocked [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] trebe'

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 4:17 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna ziua fete si baieti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....o gogasa infuriata mai gasesc si eu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Dec 02, 2010 4:17 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] de la mine....si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] de la colegii mei de birou....au venit la fix....avem o foameee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 4:20 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] daca am rezolva problema "foametei" virtual, am produce dezechilibre majore in ambele tabere;producatori-consumatori,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Dec 02, 2010 7:09 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] alta viata....am scuturat cablul de gheata.... si acum merge [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 8:14 am

Buna seara tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 8:21 am

buna seara, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 8:22 am

snowflake a scris:buna seara, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

buna Snow ...ce faci?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 10:08 am

Shocked lucrez acum sa fiu libera mai mult de sarbatori, de fapt sambata-luni sunt libera, plec .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 10:11 am

snowflake a scris:Shocked lucrez acum sa fiu libera mai mult de sarbatori, de fapt sambata-luni sunt libera, plec .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

... intr-un loc frumos?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Dec 02, 2010 10:29 am

pai, da! merit in ultimile 6 luni am avut 3 examene grele, fara sa pun la socoteala licenta si examenul final DPPD.vreau putina liniste, sa-mi revin,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Dec 02, 2010 10:48 am

snowflake a scris:pai, da! merit in ultimile 6 luni am avut 3 examene grele, fara sa pun la socoteala licenta si examenul final DPPD.vreau putina liniste, sa-mi revin,

meriti....la aceasta destinatie rezervarea e facuta pentru 2 persoane....costurile le suporti tu...

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Dec 02, 2010 11:15 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Dec 02, 2010 11:22 am

plecari...sarbatori ...destinatii pentru doi .....ce frumos e in decembrie.....trebuie sa ma mobilizez si sa-i mobilizez si pe altii lol! si sa facem planuri de sarbatori .....upsss....buna seara fetele

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:09 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum