Cafenea 7

Pagina 6 din 42 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 7

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Dec 06, 2010 10:48 pm

snowflake a scris:
popescu radu a scris:
wauuuuuuuuuuuuuuuu, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] vii si la mine?
dar nu am masina si nici baterie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine],adevarul e ca uneori poti merge cu taxiul prin oras, pastreaza cartea de vizita...cand ti-o cumpara vin.
merg si cu taxiul dar am masina de serviciu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Dec 06, 2010 10:54 pm

Butterfly a scris:buna dimineata prieteni si o zi frumoasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Dec 06, 2010 11:00 pm

snowflake a scris:
Aragorn a scris:
snowflake a scris:
chiar daca acum ma ocup de hartii si altele asemanatoare, sunt o fire tehnica...ma pricep la multe, chiar am formatat bateria masinii, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] (n-am carnet, nu-mi place sa conduc, in masina ascult muzica sau citesc) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si chiar a mers...stiu ce-i un densimetru si cat trebuie sa indice acidul, vara/iarna.

de obicei densitatea se stabileste la un nivel mediu....nu sta nimeni sa schimbe electrolitul ca risca sa scurtcircuiteze placile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] te pricepi,
eu am facut asta....golit, aruncat curatat inlocuit...reformatat, deh au mai fost si crize prin buzunar, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] chiar si la prieteni[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

am avut grija sa nu beau toata cerneala in scoala lol! ...am diluat-o cu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Dec 07, 2010 1:32 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna dimineata spre ziua! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sunt in vizita scurta ....sper ca in 2-3 zile sa-mi repare PC-ul crapat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....poate imi formatati si mie hard-ul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sau nu-i la fel ca la baterii scratch ....pana diseara sa aveti o zi frumoasa si usoara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de zan la data de Mar Dec 07, 2010 2:04 am

Buna ziua, o zi frumoasa tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 2:05 am

zan a scris:Buna ziua, o zi frumoasa tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...la fel si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Dec 07, 2010 5:02 am

lol! haideti sa formatam o baterie...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 5:04 am

snowflake a scris:lol! haideti sa formatam o baterie...
Spoiler:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 5:48 am

hi boys and girls
toate par sa fie iar contra mamicilor, pupici Sad Sad

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 5:53 am

blue moon a scris:hi boys and girls
toate par sa fie iar contra mamicilor, pupici Sad Sad

buna Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce s-a mai intamplat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 6:01 am

eh panda, vechile povesti cu statul acasa...il reduc la 1 an - concediul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] bafta de bafta ce am

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Dec 07, 2010 7:41 am

Buna seara, tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....tare greu e fara net [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 8:01 am

Buna seara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 8:12 am

pupam copii, singurei? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 8:29 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 8:35 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Basketball Basketball [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 8:44 am

blue moon a scris:pupam copii, singurei? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si noi pupam fetele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si cu baiatul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 8:46 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ce asa liniste bre? Cool [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 8:48 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ce asa liniste bre? Cool [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

mai are lumea treaba lol! ....dar bine ca esti tu sa faci galagie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Dec 07, 2010 8:51 am

ce treaba ce treaba? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] fac fac dar pe bani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 8:57 am

blue moon a scris:ce treaba ce treaba? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] fac fac dar pe bani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

facem papica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si vrei multi affraid

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Dec 07, 2010 8:59 am

blue moon a scris:ce treaba ce treaba? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] fac fac dar pe bani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pe banii cui?....kissss Saby , Ali si Cata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

e liniste pentru ca nu sunt eu lol! ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 9:00 am

Monique a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pe banii cui?....kissss Saby , Ali si Cata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

e liniste pentru ca nu sunt eu lol! ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

normal Suspect ...lipsea vinerea din post lol! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Dec 07, 2010 9:03 am

Aragorn a scris:

normal Suspect ...lipsea vinerea din post lol! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Dec 07, 2010 10:36 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:10 am