Album de familie

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Album de familie

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Dec 03, 2010 8:29 am

Datorita unui coleg si fffff bun prieten de pe alt forum, haretist pana in maduva oaselor, postez un filmulet realizat cu pozele de la o intalnire a catorva prieteni, intalnire organizata de Flory-fufu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Album de familie

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Dec 03, 2010 9:07 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....trecand peste toate greutatile intampinate in anii de facultate...m-am ales, in primul rand, cu amintiri de neuitat si cu o multime de prieteni din toate colturile tarii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Dec 04, 2010 8:39 am

...foarte frumos filmuletul ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Dec 04, 2010 11:34 am

intradevar o familie minunata.....fff frumos...

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de connie la data de Sam Dec 04, 2010 9:49 pm

frumos moment! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

connie

Avertismente :  Mesaje : 2105

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Dec 05, 2010 3:50 am

O poza facuta in iulie 2010, la intalnirea cu Ali & co

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Dec 05, 2010 3:53 am

ce-as mai da timpul inapoi....se poate? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Dec 05, 2010 3:56 am

blue moon a scris:ce-as mai da timpul inapoi....se poate? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ii scriem lui Mosu si poate se indeplineste dorinta lol! ....dar poate vor mai fi si altele sa copletam albumul, mai ales ca mai apare un un membru nou [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Dec 05, 2010 4:03 am

venim venim cu poze dupa nastere, cum sa nu....Mosul va fi ascultator Rolling Eyes Rolling Eyes

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Dec 05, 2010 8:27 am

...very nice ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Feb 24, 2011 3:58 am

Ei prieteni sa ne prezentam si noi.... lol! lol!
eu si sotul meu...cea mai recenta poza...

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Feb 24, 2011 11:51 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Lucia...privirea ta luminoasa m-a cucerit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....sunteti frumosi si ma bucur ca v-am cunoscut....esti exact asa cum ai lasat sa se vada in mesajele postate de tine.....radioasa si cu un sarm aparte...va pup pe amandoi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Feb 24, 2011 12:15 pm

Angi iti multumesc...si voi sunteti deosebiti ...bunul dumnezeu sa va dea tot ce va doriti voi....va poop
o noapte minunata...

lucia55

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Feb 24, 2011 1:12 pm

Asa Floricico....fa-ma sa-mi para si mai rau ca nu am putut participa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ma bucur pentru voi si sper ca la urmatoarea sa nu lipsim lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Feb 24, 2011 10:42 pm

Flory ...ma bucur nespus de mult pentru placuta surpriza ce mi-ai facut-o...prin postarea acestui frumos filmulet...
sunteti minunati...va tzuc...
sa va de bunul Dumnezeu multa sanatate ..aveti o gasca minunata....

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Feb 26, 2011 9:40 am

Lucia..incantata sa va cunosc ! Rolling Eyes

Flory, nu pot sa vad filmuletul ...unde l-ai mutatt ?

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Mar 01, 2011 8:46 pm

L-am rezolvat eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...puteti sa-l vizionati acum lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Mar 05, 2011 5:12 am

Flory, super filmuletul ...mi-a placut de voi ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de vlad_sorina la data de Lun Mar 28, 2011 10:51 am

lucia55 a scris:Ei prieteni sa ne prezentam si noi.... lol! lol!
eu si sotul meu...cea mai recenta poza... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Lucia, imi pare bine sa te/va cunosc. Esti foarte draguta si mi-a placut sa conversez cu tine din primele postari! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

vlad_sorina

Avertismente :  Mesaje : 340

Sus In jos

Mesaj Scris de vlad_sorina la data de Lun Mar 28, 2011 11:01 am

Angel a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....trecand peste toate greutatile intampinate in anii de facultate...m-am ales, in primul rand, cu amintiri de neuitat si cu o multime de prieteni din toate colturile tarii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Si eu pot spune acelasi lucru, cu toate c-am ratat primii doi ani, in sensul ca am intrat mai tarziu pe forumul facultatii. Visul meu di-ntotdeauna a fost sa-mi fac prieteni din toate colturile tarii. Si culmea, dorinta mi s-a indeplinit, am cunoscut oamnei cu suflet nobil atat virtual cat si real. Cele doua intalniri la care am participat, au fost mai mult decat niste zile de concediu petrecute la munte sau la mare. Aceste amintiri vor fi pastrate cu grija intr-un colt al sufletul meu. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

vlad_sorina

Sus In jos

Mesaj Scris de vlad_sorina la data de Lun Mar 28, 2011 11:15 am

Si eu, la fel ca Flory, va invit sa participati la cel putin una din urmatoarele care se vor face, pentru ca, sigur vor mai avea loc si altele de acest gen. Cu siguranta nu veti avea ce regreta si va veti dori sa mai participati si la urmatoarea. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

vlad_sorina

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:12 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum